Kapat

Professional Scrum Master Eğitimi

Professional Scrum Master Eğitimi

Ön Koşul: Bu eğitimin herhangi bir ön koşulu yoktur.

Professional Scrum Master™ (PSM) öğrencilerin Profesyonel Scrum ve Scrum Master'ın sorumluluklarını güçlü bir şekilde anladıkları etkileşimli, aktiviteye dayalı bir kurstur. Tartışma ve alıştırmaların bir kombinasyonu yoluyla öğrenciler, başarılı Scrum Takımları tarafından uygulanan uygulamaları öğrenirken, Scrum'ın temel ilkeleri ve Agile zihniyeti hakkında derin bir anlayış geliştirirler. PSM 1 sertifika sınavına da yöneliktir. 

Kimler İçindir?
Çalıştığı kuruluşta Scrum Master görevini yürütenler, Agile Koçlar, liderler olmak üzere Scrum ile ilgili temel seviye bilgiye sahip herkesin katılabileceği interaktif bir eğitimdir. Scrum ile çevikliği hayata geçirmek isteyen farklı sektörlerden pazarlama, yazılım, insan kaynakları, satış, planlama, finans, tedarik zinciri… gibi çeşitli alanlarda çalışan tüm profesyoneller eğitimlere katılmaktadır. Eğitime katılmak için temel seviye Scrum bilgisine sahip olmak önerilmektedir

Sertifika:
Eğitimlerimize %80 oranında katılım gösterilmesi ve eğitim müfredatına göre uygulanacak sınav/projelerin başarıyla tamamlanması durumunda, eğitimin sonunda dijital ve QR kod destekli “BT Akademi Başarı Sertifikası” verilmektedir.

 

Eğitim İçeriği
Neden Bu Eğitimi Almalısınız ?

• Scrum Master’lık rolünü ve sorumluluklarını detaylı bir şekilde öğrenmek
• Scrum’ın doğru şekilde uygulamak
• Değişime liderlik etmek
• Scrum’ın organizasyon ile etkileşimi hakkında uzmanlık kazanmak
• PSM I (Professional Scrum Master I) sertifikasyon sınavına hazır olmak

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Paylaş: