20412: Configuring Advanced Windows Server 2012 Services

Ön Koşul

20410: Installing and Configuring Windows Server 2012 ve 20411: Administering Windows Server 2012 eğitimlerini almış olmak.

Eğitim Hakkında

Eğitim, üç eğitimden oluşan bir serinin, mevcut bir kurumsal ortam içinde çekirdek bir Windows Server 2012 R2 altyapısını uygulayabilmek için gerekli olan beceri ve bilgileri sağlayan üçüncü bölümüdür. Üç eğitimin toplamı, bir Windows Server 2012 R2 ortamında uygulama, yönetim, bakım ve sağlama hizmetlerini ve altyapısını kapsayacaktır. Eğitimler arasında bazı beceriler ve görevler ortak olmakla beraber, bu eğitimde başlıca, Windows Server 2012 R2 altyapısını korumak için gerekli hizmetleri dağıtmak, yönetmek ve bakımını yapmak, gelişmiş ağ hizmetleri, Active Directory Domain Services (AD DS), Active Directory Rights Management Services (AD RMS), Active Directory Federation Services (AD FS), Network Load Balancing, Failover Clustering gibi iş sürekliliği ve felaket kurtarma hizmetleri yanı sıra AD FS ve Workplace Join ile Dynamic Access Control (DAC) ve Web Application Proxy entegrasyonu gibi erişim ve bilgi sağlama ve koruma teknolojileri incelenecektir. 

Eğitim İçeriği

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş:
BİZİ ARAYIN
İLETİŞİM FORMU