Kapat

Haber & Duyurular

Proje Yönetim Eğitimimizin İçeriği Yenilendi.

Proje Yönetimi Sertifika Programı, proje yönetimi konusunda derinlemesine bilgi sahibi olarak uzmanlaşmak isteyen katılımcılara uluslararası kabul görmüş Project Management Institute (PMI®) metodoloji çerçevesinde proje yönetim süreçlerini, bilgi alanlarını, proje yönetim standartlarını, araç ve tekniklerini detaylarıyla aktarmayı ve örneklerle uygulamayı amaçlar.

Devamını oku

Asp.Net Core Yenilikleri ve Yetenekleri Webinarımız Gerçekleşti.

Asp.Net Core Yenilikleri ve Yetenekleri Webinarımız gerçekleştir.Webinarımızda middleware yapisi; controller, model, view mekanizmaları, razor ‘daki yenilikler, Restful WebAPI kullanımı, Entity Framework Core kullanımı, filter yapıları, helper yapıları, modelbinde yapılarının ozelleştirilmesi, data annotation yapılarının ozelleştirilmesi ve daha fazlasina değinilmiştir.

Devamını oku

Web Sitemiz Yenilendi!

BT Akademi olarak; 2005 yılından bu yana bilişim sektöründe “değer üreten ve iş hayatında geçerliliği olan eğitim” ihtiyacını karşılamaktayız. Hizmet yelpazemize katılan yeni teknoloji alanlarını, bu alanlardaki yeni eğitim ve hizmetlerimizi sizlere daha etkin bir şekilde iletebilmek için web sitemizi yeniledik.

Devamını oku

Native Android Uygulama Geliştirme Eğitim İçeriğimiz Yenilendi!

Günümüzde milyarlarca aktif olarak kullanılan android tabanlı cihazlar bulunması, uygulama geliştiriciler için inanılmaz kariyer fırsatları sunmaktadır. Bu fırsatı değerlendirerek Android platformu üzerinde çalışan cihazlar için her türlü uygulama geliştirme becerisine ve deneyimine sahip olmak isteyenler için Native Android Uygulama Geliştirme Eğitimi’mizin içeriğini yeniledik.

Devamını oku

PMP Deneme Sınavı

PMP hazırlık maratonunda sürekli hedef odaklı çalışılması gerekmektedir. Kariyer eğitimleri sürecimizde sistemli ilerlemenin ve pratik yaparak çalışmanın önemi büyüktür. Her ay düzenli olarak deneme sınavlarımızı takip etmeniz sizlere; PMP hazırlık sürecinizdeki gelişiminizi istatistiksel olarak izleyebilme ve objektif değerlendirme yapabilme imkânı sunacaktır.

Devamını oku