CCNA 200-301 (Implementing and Administering Cisco Solutions) Eğitimi

Ön Koşul

Bu Eğitimin Herhangi Bir Ön Koşulu Yoktur

Eğitim Hakkında

Bu eğitim katılımcılarına küçük ve orta ölçekli ağları oluşturmak ve bu ağlara destek vermek için gerekli olan bilgi ve beceriyi sağlamanın yanı sıra CCNA sertifikasyon sınavına hazırlanmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ayrıca bu eğitim, katılımcıların bir sonraki basamak CCNP sertifikasyon programlarına çalışmaları için gerekli bir basamaktır. Kursun kapsamında ağ teknolojileri kavramına giriş yapılır; OSI referans modeli, TCP/IP protokolü kullanarak haberleşme, 2. katmandaki cihazlar (switchler) ve 3. katmanda çalışan routerlar tanıtılır. 3. katmandaki cihazlar öğretildikten sonra internet üzerindeki herhangi bir web sitesi veya uzaktaki bir ofise bağlanabilmek için gerekli olan WAN (wide area network) ve routing teknolojileri işlenir.

Sınav:
CCNA sertifikasına sahip olabilmek için eğitim sonrası katılımcıların 200-301 kodlu sınava girmeleri gerekmektedir.

Sertifika:
Eğitimlerimize %80 oranında katılım gösterilmesi ve eğitim müfredatına göre uygulanacak sınav/projelerin başarıyla tamamlanması durumunda, eğitimin sonunda dijital ve QR kod destekli “BT Akademi Başarı Sertifikası” verilmektedir.

Eğitim İçeriği

Neden Bu Eğitimi Almalısınız ?

Bu kurs tamamlandığında, katılımcılar çeşitli Cisco cihazlarını konfigüre edebilecekler, yapılmış konfigürasyonları kontrol ederek problemlere çözüm sağlayabilecekler ve gereken bakımları yapabileceklerdir. Eğitimler CCSI ve CCIE sertifikasına sahip eğitmenler tarafından verilecektir.

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Paylaş:
BİZİ ARAYIN
İLETİŞİM FORMU