Introduction to Microsoft Azure for IT Professionals

Ön Koşul

Bu Eğitimin Herhangi Bir Ön Koşulu Yoktur

Eğitim Hakkında

Bu eğitim, Sanal ağlar ve depolamadan oluşan çekirdekler Azure üretilenlerin ve depolananların; Azure sanal makineleri (VM), Web Uygulamaları ve SQL Veritabanları gibi en yaygın Azure servislerinin nasıl yaratıldığı konularına odaklanan eğitim; aynı zamanda Azure Active Directory özelliklerini tanıtarak kurum içi Active Directory ile entegrasyon metotlarını öğretir.

Kimler yüzünden?
Bu eğitim Microsoft Azure platformu konusunda kariyer hedefi olan kişilere temel oluşturulacak gibi Microsoft Azure üzerinde çözüm geliştirecek sistem dinlenebilir, yazılım geliştiriciler ve veri tabanları için giriş seviyesinde sağlıklı oluşturur.

Sertifika :
Eğitimlerimize %80 oranında katılım dağılımı ve eğitim müfredatına göre değişim sınav/projelerin başarıyla geçmesi durumunda, eğitimin sonunda dijital ve QR kod destekli “ BT Akademi Başarı Sertifikası ” verilmektedir.

Eğitim İçeriği

Neden Bu Eğitimi Almalısınız ?

Bu eğitim, bulut bilişim politikaları ve bu ilkelerin Microsoft Azure bulut platformunda nasıl uygulanacağına yönelik temel bilgi ve elde edilenlerin kazandırılması hedefleri.

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir

Paylaş:
BİZİ ARAYIN
İLETİŞİM FORMU