Yazılım Uzmanlığı Eğitimi (Java)

Ön Koşul

Temel Programlama Bilgisi Gerekmektedir.

Eğitim Hakkında

Java programlama dili; taşınabilir, donanımdan bağımsız, güvenilir, güçlü, yazımı/okunuşu sade, çok kullanıcılı sistemlere uygun, program parçalarının farklı makinalarda birbiri ile uyumlu çalışabildiği, yorumlanan, dinamik ve yüksek performanslı bir nesne yönelimli dildir. Java programlama dili, Java ekosisteminin parçası teknolojilerle beraber “açık kaynak kodlu yazılım geliştirme” anlayışını da besler.

Bunlar ve benzeri pek çok sebepten dolayı, şu anki hakim programlama anlayışı olan NYP’nin, Java programlama dili ile öğrenilmesinin ayrıca önemi vardır.

“Java Yazılım Uzmanlığı” eğitimi, Java programlama dili aracılığı ile nesneye yönelik programlamanın (NYP’nin) içselleşmesini sağlayan bir eğitimdir.

Sertifika:

Eğitimlerimize %80 oranında katılım gösterilmesi ve eğitim müfredatına göre uygulanacak sınav/projelerin başarıyla tamamlanması durumunda, eğitimin sonunda dijital ve QR kod destekli “BT Akademi Başarı Sertifikası” verilmektedir.

Eğitim İçeriği

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş:
BİZİ ARAYIN
İLETİŞİM FORMU