Kapat

MS 20695: Deploying Windows Desktops and Enterprise Applications

MS 20695: Deploying Windows Desktops and Enterprise Applications

Ön Koşul: Temel Network Bilgisi, Active Directory Domain Services ve Kullanıcı Yönetimi, Windows Server 2012 R2 Üzerinde Rol ve Özellik Ekleyebilme, Temel PowerShell Komutları, Klasör Paylaşımı ve Güvenlik, Windows İşletim Sistemi Yükleme, Yapılandırma ve Sorun Giderme

Eğitim, Windows masaüstleri ve uygulamalar için en uygun dağıtım stratejisini belirleyerek bir lite-touch veya zero-touch dağıtım çözümü oluşturarak işletim sistemi ve uygulama dağıtmanızı sağlayacak konuları içermektedir. Eğitim Microsoft Deployment Toolkit (MDT) ve System Center Configuration Manager (SCCM) kullanarak işletim sistemi dağıtım senaryolarını içeren çözümler barındırmaktadır.

Eğitim İçeriği
Neden Bu Eğitimi Almalısınız ?

Eğitim sonrası katılımcıların kazanımları:

  • Sunucu ve istemci işletim sistemi kurulumlarının tek bir merkezden takip edilerek yapılması,
  • İmaj oluşturma, işletim sistemi ve uygulama kurulum işlemlerini otomatikleştirerek, istemci ve sunucu kurulumlarında standardizasyon, zaman ve iş gücü kazancı,
  • Lite-Touch dağıtım yöntemi ile System Center Configuration Manager (SCCM) olmayan ortamlarda sıfır maliyetle istemci ve sunucu kurulumlarının otomatik yapılması.
Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş: