U.A. Sertifikalı Leading SAFe 5.1 Eğitimi

Ön Koşul

Bu Eğitimin Herhangi Bir Ön Koşulu Yoktur.

Eğitim Hakkında

Scaled Agile Framework®’te yeni misiniz?  Şirketlerin iş çevikliğini nasıl geliştirebileceklerini ve SAFe’in kuruluşunuzda nasıl çalışmasını sağlayacaklarını keşfetmek için Öncü bir SAFe kursuna katılın. SAFe’in kaliteyi, üretkenliği, çalışan bağlılığını ve pazara çıkış süresini iyileştirmenize nasıl yardımcı olduğunu öğreneceksiniz. Tüm kuruluşunuzu aynı net hedefler etrafında nasıl hizalayacağınıza, değer akışını nasıl iyileştireceğinize ve stratejiden teslimata kadar nasıl çalışacağınıza dair bir anlayışa sahip olacaksınız. Şirketleri neyin daha müşteri odaklı yaptığını ve PI planlaması gibi temel SAFe uyum ve planlama olaylarını nasıl yürüteceğinizi öğreneceksiniz.

Kimler İçindir?

Lider SAFe®, size SAFe’in temellerine bir giriş sunar ve Yalın-Çevik dönüşümünüzü güvenle yürütmek için ilke ve uygulamaları sağlar. Kurs ayrıca, dağıtılmış ekiplerle uzak ortamlarda etkili bir şekilde liderlik etmek için ihtiyaç duyduğunuz rehberlik ve araçları da sunar.

Sertifika:

Eğitimlerimize %80 oranında katılım gösterilmesi ve eğitim müfredatına göre uygulanacak sınav/projelerin başarıyla tamamlanması durumunda, eğitimin sonunda dijital ve QR kod destekli “BT Akademi Başarı Sertifikası” verilmektedir.

Eğitim İçeriği

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Paylaş:
BİZİ ARAYIN
İLETİŞİM FORMU