Yazılım Uzmanlığı Eğitimi (Microsoft Certified Solution Dev.-MCSD / AZ-204)

Ön Koşul

Bu Eğitimin Herhangi Bir Ön Koşulu Yoktur

Eğitim Hakkında

Yazılım Uzmanlığı, .NET platformunda C# dili ile azure üzerinde geliştirme yapmak isteyen kişiler için hazırlanmış içeriğe sahip güncel teknolojilere de değinilen bir eğitim programıdır. Bu eğitim programı boyunca C# ve .NET in her bir konusu detaylı bir şekilde ele alınarak katılımcılara aktarılmaktadır. Bu eğitim programı .NET dışında herhangi bir yazılım geliştirme ortamında yazılım geliştirmiş ya da yazılım geliştirmeye yeni başlayan kişilerin .NET ve C#''ı hızlı ve etkin bir şekilde öğrenmeleri amacıyla düzenlemektedir. C# dili kullanılarak .NET' in bütün alanlarını kapsayan ender eğitim programlarından biridir. Eğitim C#, Visual Studio .NET, Azure ve SQL Server üzerinden yapılmaktadır.

Eğitimin Hedeflediği Uluslararası Geçerliliği olan Sertifika Programları

  • Exam AZ-204: Developing Solutions for Microsoft Azure

Ayrıca eğitimlerimize %80 oranında katılım gösterilmesi ve eğitim müfredatına göre uygulanacak sınav/projelerin başarıyla tamamlanması durumunda, eğitimin sonunda dijital ve QR kod destekli “BT Akademi Başarı Sertifikası” verilmektedir.

Eğitim İçeriği

Neden Bu Eğitimi Almalısınız ?

Eğitim sonunda ilgili Microsoft sınavlarından başarılı olanlar, uluslararası geçerliliği olan sertifikalara (AZ-204, MTA, MCSD) sahip olacaktır.  MCSD / AZ-204 Yazılım Uzmanlığı (Microsoft Certified Solution Developer) Eğitimini bitirenler rahatlıkla herhangi bir yazılım firmasında, banka ve kamu kurumlarında .NET ve C# kullanarak yazılım geliştirme pozisyonlarında iş bulabilirler. Bu programdan mezun olanlar yazılım uzmanı, yazılım geliştirici, analist yazılım uzmanı, veritabanı programcısı, .net yazılım uzmanı, web yazılım geliştirme uzmanı, masaüstü yazılım geliştirme uzmanı gibi pozisyonlarda çalışabilirler.

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş:
BİZİ ARAYIN
İLETİŞİM FORMU